Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C

  • 857 m²

Tijdens hun verblijf in Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C Dubai appartement van 857 m², kunnen gasten de Emirate Towers bezoeken, gelegen op op 4 km afstand. Het gebruik van een bubbelbad en een sauna kan bijdragen aan een aangenamer verblijf.

Als gasten verblijven in Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartementen, hebben ze toegang tot een balkon voorzien van airconditioning en een wasmachine.

De toegang tot een zwembad zorgt voor een meer ontspannen verblijf.

Het KidZania ligt binnen 25 minuten loopafstand van dit appartement. Business Bay Metro treinstation is op 3 km afstand van het appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C Dubai
Manzil - 1Br In Business Bay With Canal View, Close To Burj & Dubai Mall
Mobiele prijsaanbieding

Manzil - 1Br In Business Bay With Canal View, Close To Burj & Dubai Mall

8.0
Heel goed 1 beoordeling
202 m van de accommodatie
Modern Spacious 1 Bdr In Business Bay
Mobiele prijsaanbieding

Modern Spacious 1 Bdr In Business Bay

5.0
Behoorlijk 1 beoordeling
287 m van de accommodatie
Smartstay At Avanti Tower - City And Downtown Views - Modern Luxury Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Smartstay At Avanti Tower - City And Downtown Views - Modern Luxury Apartments

533 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Waterglijbanen

    Recreatie

    • Zoutwater zwembad
    • Verwarmd zwembad
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Sauna
    • Jacuzzi
    • Zwembad met uitzicht

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer1524196
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement te vinden?
      Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement is in de Business Bay wijk gesitueerd, op afstand van 4 km van de Emirate Towers.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement zijn onder andere het KidZania, de Emirate Towers, het Alserkal Avenue kunstgebied.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Hoe groot is Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement?
      Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement heeft een totale oppervlakte van 857 m².
    • Is er een zwembad in Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement?
      Ja, Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement heeft een privézwembad.
    • Biedt Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C appartement openen zich naar de tuin.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stunning 2 Bedroom Aykon City Tower C Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten